Сходи та столярні вироби

Про Нас

Торгова марка Древич - новий бренд, що виник на ринку виробів з дерева на початку 2000-х років.


Чому ми?

Ми працюємо з унікальним матеріалом, він живе, він дихає, він пахне, він відчуває, він захоплює, кажуть що у нього навіть є душа. Він настільки древній як саме людство,

настільки різний як кожна людина, настільки неповторний як Ваша посмішка. Це - дерево.  Ми допомагаємо йому на довгі десятиліття стати частинкою вашого життя, сім’ї та

побуту.

Древич - ми любимо дерево!


Щодня та звідусіль ми оточені підробками, напівфабрикатами, замінниками, штучними матеріалами.Метою компанії є популяризація екологічно чистих виробів з масиву деревини, які будуть не тільки красивими, але й доступними широкому колу. Тому, що Ваше здоров’я це найбільша цінність, яка не повинна йти на компроміс із менш якісною продукцією, платячи в рази дорожче своїм здоров’ям.

Древич пропонує Вам відчути все багатство дерева, отримати унікальний затишок та оточити себе довговічними творіннями у які

вкладено й частинку нашої  душі.


Ми прагнемо власним прикладом довести, що український виробник може бути конкурентним, фраза “Made in Ukraine” може виглядати гордо та асоціюватись з найкращим, а екологічно чиста продукція може бути якісною і довговічною водночас.


Древич приймає активну участь у галузевих виставках, форумах і спеціалізованих заходах популяризуючи власні вироби серед споживачів. Завдяки цим подіям ми спілкуємось з нашими клієнтами, вивчаємо їх потреби, адже Клієнт для нас це не людина, котра придбала товар, це наш ідейний натхненник, партнер у створенні нових витворів мистецтва.


Хто ми?

У нашій команді працюють одні з найкращих спеціалістів в своїх галузях. Це енергійні та креативні менеджери, молоді та симпатичні  дизайнери, старші та досвідчені столярі, уважні до деталей монтажники.


Впродовж 16 років день за днем, ми вдосконалюємо наші навички, здібності, можливості для того, щоб передати свій досвід у кожній деталі наших виробів.  


Окрім столярного виробництва, ми розширили спектр послуг та методом лазерної порізки і гравіювання дерева, створюємо оригінальні елементи декору інтер’єру, дерев’яні еко іграшки, аксесуари для кафе, барів та ресторанів, виконуємо найрізноманітніші індивідуальні замовлення працюючи з провідними дизайнерами України.


Вже понад 350 сімей, а це близько 1500 людей щодня впевнено ступають на сходи нашого виробництва.


Більше 1300 міжкімнатних дверей зберігають комфорт і тепло у домівках наших вимогливих клієнтів.

Сотні меблів та предметів дерев’яного декору тішать око замовників у десятках населених пунктів України і не тільки)


Ми віримо, що наші вироби це наш вклад в майбутнє. Древич - творцям майбутнього!


Як відбувається співпраця
Консультація
і попередня оцінка
Виїзд майстра
на об'єкт
Формування
кошторису
Договір
з гарантією
Виготовлення
та монтаж