• 0 шт.bag
  • people

Про НасЛише обрані дерева потрапляють до нас,  Лише з найякісніших дощок складають наші двері.  Лише найкращі двері потрапляють до Вас.  Древич - найкраще, що може статися з деревом.  Древич - дерево з майбутнім 

                                 

Певні дерева стають туалетним папером, з деяких виготовляють палички для морозива, інших просто спалюють в якості дров. Далеко не всім деревам пощастить стати якісними столярними виробами у вашій оселі, та продовжувати своє життя у новому втіленні.

Замовивши у нас двері з масиву, сходи, дерев’яні меблі ви не тільки зробите вдалу покупку, а й придбаєте високоякісні речі виготовлені завдяки гармонійній сукупності досвіду та технологій.

Торгова марка Древич - новий бренд на ринку міжкімнатних дерев’яних дверей України, що виник на базі багатолітнього досвіду столярного виробництва започаткованого на початку 90х років. Заснування цеху. Завдяки молодій команді управлінців вдалось максимально оптимізувати виробництво поєднавши багаторічний досвід та сучасні технології виробництва і модні тенденції дверного ринку України.

Метою компанії є популяризація екологічно чистих виробів з масиву деревини, які будуть не тільки красивими,але й доступними широкому загалу споживачів за рахунок використання новітніх  методів виготовлення, сучасних технологій виробництва, оптимізації робочого процесу та сучасного менеджементу.Завдяки чому компанія охоплює не тільки ринок Львова та області, а й претендує на нішу в виготовленні деревовиробів по всій Україні.

Ми прагнемо зробити елітні дерев’яні двері з масиву сосни, вільхи, та дуба не тільки естетичними, практичними та довговічними але й скласти цінову конкуренцію сегменту серійних шпонованих дверей, що масово представлені в магазинах.

Завдяки технологічним особливостям та нюансами в роботі з дверима з масиву, більшість салонів зараз працюють в основному з шпонованими дверима, і не тому що вони кращі, а тому що їм з ними легше працювати за рахунок стандартних розмірів та налагоджених поставок від фабрик шпонованих дверей чого на даний момент не можуть запропонувати більшість невеликих місцевих виробників дверей з дерева.Адже двері виготовлені з 100% дерева не містять в собі формальдегіди, МДФ, клея та інші шкідливі та синтетичні матеріали що використовуються в процесі виробництва та оздоблення шпонованих дверей.