Древич
Wood
Древич
Laser

Про Нас

Торгова марка Древич - новий бренд, що виник на ринку виробів з дерева на базі багатолітнього досвіду столярного виробництва, започаткованого на початку 90-х років. Метою компанії є популяризація екологічно чистих виробів з масиву деревини, які будуть не тільки красивими, але й доступними широкому колу споживачів за рахунок використання новітніх методів виготовлення, сучасних технологій виробництва, оптимізації робочого процесу та сучасного менеджменту.

Дуже важливою складовою діяльності компанії є виготовлення екологічно чистої продукції. Це зумовлено кількома чинниками: загальний стан навколишнього середовища, мінімізація кількості виробничих відходів, відмова від використання формальдегідів, МДФ, клею та інших шкідливих та синтетичних матеріалів, що зазвичай використовуються в процесі виробництва та оздоблення матеріалів з дерева. Ми хочемо власним прикладом показати, що екологічно чиста продукція може бути якісною, стильною і довговічною водночас.

Компанія Древич приймає активну участь у виставковій діяльності, популяризуючи власні вироби серед споживачів на основних галузевих подіях, виставках, форумах та спеціалізованих заходах.

Коротко про ключові події та цікаві заходи в процесі формування нашої історії:

06-09 жовтня 2015 – Участь в галузевій виставці «Осінній будівельний форум». Представлення нової лінійки міжкімнатних дверей власної торгової марки (Львів. Вул. Мельника).

17-20 березня 2016 – Будівельна виставка «Буд експо весна». Презентація оновленого асортименту дверей з масиву дерева. Отримання відзнаки в номінації «Найкраща виставкова  експозиція» (Львів, Південний експо).

   Лютий-березень 2016  – Започаткування нового напрямку діяльності Drevych Laser (творча студія Древич). Лазерна порізка та гравіювання дерева, створення елементів декору інтер’єру, виконання індивідуальних замовлень. Ми розширили спектр послуг для того, щоб наші клієнти могли отримувати максимум якісних виробів з дерева з того, що ми можемо їм запропонувати, для залучення нових клієнтів та тому, що з дерева можна зробити безліч корисних речей.

Березень 2016 – Отримання відповіді від Укрпатент (Український інститут інтелектальної власності) про успішну реєстрацію бренду Drevych, як торгової марки, котра захищається законом.                                                                                                            

Квітень 2016 – Виставка «Дитячий світ» (Львів, Палац Потоцьких). – єдина спеціалізована виставка-ярмарок у Західному регіоні, яка збирає кращі компанії у сфері послуг та товарів для дітей. Творча студія Древич мала змогу представити там товари для дітей власного виробництва: еко-іграшки,  пазли, головоломки, блокноти – все, що буде не лише корисним для юних винахідників, але й точно не завдасть шкоди завдяки своїй екологічності. Крім того, науковцями доведено, що робота дитини з природним матеріалом покращує дрібну моторику рук, увагу та заспокоює розвиває логічне мислення водночас.

Вересень 2016  – Участь у Форумі видавців (Львів, Палац Потоцьких) Найбільша літературна, поліграфічна, видавнича подія року, що проводиться вже 23 роки поспіль. В межах форуму відбулася презентація всієї лінійки скетчбуків Древич, які стануть в нагоді не лише письменникам (змінний блок паперу в блокноті – неабияка знахідка для автора), але й всім тим, хто прагне структурувати власний час і простір чи зайнятися творчістю . https://drevych.ua/category/Eco-Notepads

Лютий 2017 – Участь компанії Древич як творчого партнера UBM (Ukrainian Business Marathon) (Львів, Стадіон Арена Львів) – найбільшої бізнес-події року нового формату, що зібрала сотні спікерів та бізнес-тренерів в одному місці для того, щоб вони поділилися власним досвідом та рецептами успіху з іншими.

Березень 2017 – Участь в найбільшій в Західній Україні весільній виставці – Weddingfestival (Львів, Південний Експо), що об’єднала понад 100 учасників – кращих професіоналів весільної індустрії та провідних компаній Львова. В межах цього заходу компанія Древич презентувала власні вироби з дерева, елементи декору весільних заходів. На цьому заході було презентовано новинку – BrightsBook - органайзер для нареченої, який стане корисним в плануванні, структуруванні та організації свята і буде незамінним помічником нареченої.

Квітень 2017 – Участь у виставці «Всі.Свої» (Київ). Презентація нових видів упаковки з дерева для виробників екопродуктів в гастрономічній галузі.

Травень 2017 – New vawe exhibition (Львів, Fest republic club) Мистецька подія, що зібрала художників, письменників музикантів та інших митців під одним дахом.

Травень 2017 – фестиваль вуличної їжі «Streetfoodsogood» (Львів, Парк ім. Б. Хмельницького). виставка продаж продукції Drevych Laser

1 – 4 червня 2017 – Дитячий форум видавців (Львів, Палац Потоцьких).Де було представлено найкращі та, як завжди, найкорисніші дерев’яні розвиваючі іграшки Древич.

1 червня 2017 – дитячий форум в честь Всесвітнього дня захисту дитини (Львів, ТК «Шувар»).

13-17 вересня 2017 –  Участь в Форумі видавців (Львів, Палац Потоцьких). Найбільша літературна, поліграфічна, видавнича подія року, що проводиться вже 24 роки поспіль. В межах форуму відбулася презентація бізнес-щоденників преміум класу серії Success

20-24 вересня 2017 – Співучасть в Фестивалі кави «Lvivcoffeefestival». (Львів, Проспект Свободи).

27-30 вересня 2017 – Міжнародна галузева виставка «Handmade Expo», що протягом 14 років об’єднує на своєму виставковому майданчику виробників і дистриб’юторів товарів для рукоділля, творчого хобі, дитячої творчості та художніх матеріалів (Київ, МВЦ).

30 вересня -1 жовтня 2017 - Ярмарок MadeinUkraine  - захід, який збирає в одному місці українських виробників різноманітних товарів (Київ, Контрактова  площа).

Це лише початкові кроки нашого  довгого шляху в популяризації екологічно-чистих матеріалів в побуті українців. Нам важливо об’єднувати однодумців, не залежно від професії- тих людей, які прагнуть робити або вже роблять якісні довговічні речі багаторазового використання, які будуть служити роками творячи майбутнє. Древич-творцям майбутнього, тож творімо разом! :)


Для того, що б дізнатись, в яких напрямках можна з нами співпрацювати (як індивідуальні так і оптові замовлення) - читайте нижче)

У нас замовляють фотозони, екоупаковку, товари для готелів, кафе та ресторанів – салфетниці, вивіски, таблички, брендовані дошки для нарізки та подачі, брендування, корпоративні подарунки, новорічні подарунки, дерев’яні візитки, брендовані еко-блокноти, меблі (столи, стільці, шафи, ліжко, тумбочки і багато іншого).

Також варто звернути увагу на міжкімнатні двері з масиву дерева, виготовлення та встановлення сходів під ключ у Вашій оселі, та продажа їх комплектуючих, ну і, звісно ж, куди ж у домі без підлоги – у вирішенні цього питання також раді Вам допомогти - https://drevych.ua/category/Floor Ми робимо побутові речі красивими, зручними і екологічними. Ми постійно розширюємо асортимент товарів, адже існує стільки речей, які можна зробити з дерева! Ми відкриті до комунікації, тому завжди раді бачити вас у нашому офісі.

 Далі буде, тож творімо майбутнє разом!