Древич
Wood
Древич
Laser
  • Запрошуємо на Interzum

Запрошуємо на Interzum


Компанія Древич запрошує в подорож на виставку Interzum. Якщо коротко, то це одна з найбільших виставок в сфері меблів, технологій та дизайну інтер'єру .  Проводиться 1 раз на 2 роки. Об'єднує більше 1500 компаній учасників з 60 країн світу. Далі читайте самі http://www.interzum.com

Пропозиція дійсна для провідних дизайнерів, архітекторів та лідерів галузі деревообробки, меблів та дизайну.  Планується поєднання відвідання виставки, цікавих туристичних пам'яток та з неформальним спілкуванням в колі однодумців.

Для нас це не комерційна подорож, а метою організації є формування активної спільноти спеціалістів що думають та постійно шукають. Шукають нові можливості, ідеї, форми, натхнення.

Ми переконані в шаленому потенціалі наших (Українських) продуктів, та вважаємо, що якщо Європа не йде до нас (в силу різних обставин, в тому числі війни), то потрібно йти в Європу.

Подію Древич організовує з власної ініціативи за підтримки Львівської торгово-промислової палати та німецької урядової компанії IPD.

Дати: 20-24 травня. Кельн. Німеччина

Вартість при бронюванні до 10 березня - 330 Євро*, до 30 березня 400 Євро* включає в себе:

Переліт зі Львова в обидві сторони

Проживання комфортних умовах

Вхідний квиток на виставку

Вечірній дружній коворкінг)

 

*Пропозиція обмежена, вартість може змінюватись в залежності від близькості до дати вильоту.

Тільки для власників біометричних паспортів.