Древич
Wood
Древич
Laser
  • Декор та брендування приміщень.

Декор та брендування приміщень.

Декор та брендування приміщень.

Творча студія Древич допоможе Вам у вирішенні питання декорування та брендування Вашого офісу, ресторану, бару, кафе, готелю, чи, навіть, приватної оселі.

За допомогою новітніх технологій, та роботі наших кваліфікованних працівників, ми зможемо задовільнити будь-яке Ваше побажання.

Декор приміщення за допомогою екологічно чистих матеріалів (фанера, дерево) виглядає водночас сучасно і класично. Можливе виготовлення ламп, декоративних решіток, підсвічників, органайзерів під канцелярію, індивідуальних блокнотів, унікальних поличок, карт України, світу (чи будь-якої окремої країни чи материка, де кожна область, чи країна, може бути окремим пазлом), годинників, подарункових коробок будь-якого розміру, рамок під картини чи дзеркала та багато чого іншого.

Окремо варто звернути увагу на брендування приміщення – офісу, ресторану, кафе, готелю – виготовлення різних елементів у одному стилі вирізнить Вас поміж конкурентів. Додасть впізнаваності, стилю, запам’ятовуваності.

Звичайно, найчастіше потребують брендування заклади сфери HoReCa – кожному готелю, ресторану, кафе чи бару потрібні свої індивідуальні меню, меню-холдери, салфетниці, бейджки для персоналу, дошки для подачі страв, вивіски, внутрішні вказівники, брендування ресепшину і багато всього іншого – усі ці послуги по брендуванню і декору можна замовити у Творчій студії Древич.

Брендування Вашого інтер’єру та аксесуарів згідно корпоративного стилю сприяє підвищенню довіри та поваги Ваших партнерів та клієнтів.

Виготовлення різноманітних вивісок, внутрішніх та зовнішніх, які одразу привертають до себе увагу – послужить Вам у рекламних цілях, так само як і унікальний еко-декор вітрин та вікон – 3D букви та написи, хештеги, полички, підставки – маленькі дрібниці, які створюю унікальну атмосферу можна замовити у Творчій студії Древич.

У нас особистий підхід до кожного клієнта. Робимо якісно, як для себе. Усе що потрібно – це розказати нам чого Ви прагнете. І ми обов’язково знайдемо індивідуальне рішення, яке буде підходити саме Вам.

Замовити декор та брендування приміщення у Львові Ви можете у нас в магазині на вул. Садова 2а/1. Київ, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Хмельницкий, Ужгород, Чернівці, Вінниця, Черкаси, Дніпро, Одеса, Полтава, Запоріжжя, Харків, Суми, Миколаїв – через наш сайт https://drevych.ua/ з доставкою Новою Поштою.