Сходи та столярні вироби
  • Ресурсо-ефективний дизайн філософія Древич

Ресурсо-ефективний дизайн філософія Древич

Древич обрав для себе цікавий шлях надання другого життя дереву.

 

Після нашої обробки деревина не стає дровами чи туалетним папером, як більше 70% зрубаної української деревини. А повертається в Ваш дім ексклюзивним декором та окрасою оселі ще на десятки років. Як ювеліри ми відкриваємо фактуру дерева, шліфуємо та обробляємо захисним покриттям, підкреслюємо неповторну текстуру. Щоб дерево відродилося в наших деревовиробах з ще більшою красою та силою.

 

Древич ще ніколи не зрубав жодного дерева, проте ми чітко усвідомлюємо те, що в наших довершених деревовиробах основа - це деревина. Тому для нас надзвичайно важливим є свідоме використання цього дуже цінного матеріалу. Деревина в наших виробах використовується виключно з офіційних вирубок. На виробництві Древич Україна налагоджені процеси виготовлення сходів, столів та інших декорів з дерева таким чином, щоб забезпечувати повністю безвідходне виробництво.  Вся лінійка продукції Drevych побудована на ресурсо-ефективному дизайні.

 

Ресурсоефективний дизайн – це екологічний дизайн; це – напрямок в дизайні, що надає ключову увагу охороні навколишнього середовища протягом всього життєвого циклу виробу (створення, використання та утилізація виробів); це – дизайн, цінність якого не змінюється або й зростає з часом, і який сприяє вдосконаленню культури виробництва та споживання.

 

На деревообробному підприємстві Древич Україна повторну механічну обробку проходять, здебільшого, великі кускові відходи. Дрібні кускові, м’які відходи та кора, зазвичай, спалюються для отримання технологічної пари та обігріву приміщень. А великі кускові відходи від виробництва меблів та сходів використовуються для виготовлення декоративних деревовиробів масового вжитку на зразок дерев'яних рам до дзеркал, та полиць настінних.

 

Що дозволило мінімізувати відхід матеріалу до мінімальних показників. Решта дрібних відходів, які не можливо використати в виробах використовуються для опалення виробничого цеху, сушильних камер та господарських приміщень. Древич -виробництво повного циклу, а тому обладнане сушильними камерами. В 2021 році на нашому виробництві нам повністю вдалося відмовитися від використання електроенергії та природного газу в опаленні та виробничому процесі виробництва. Ми повністю перейшли на використання твердопаливних котлів.

 

Таким чином ТМ Древич вдалося домогтися максимально ефективного екологічного виробництва деревовиробів станом на 2021 рік.

 

Справді переконані, що улюблена справа має бути енергоощадливою та екологічною по відношенню як до рідної землі так і для прийдешніх поколінь.

 

А екологічність деревовиробів має бути підтверджена не тільки сертифікацією фізичних показників чи властивостей кінцевого продукту, а й екологічним відповідальним використанням нашої української деревини.

 

І якщо кожен виробник деревовиробів в Україні буде об'єднаний такою метою, то лісу в нашій рідній країні стане значно більше, а повітря та вода чистіше.

 

Древич - творцям майбутнього.Як відбувається співпраця
Консультація
і попередня оцінка
Виїзд майстра
на об'єкт
Формування
кошторису
Договір
з гарантією
Виготовлення
та монтаж