• Декоративні решітки

Декоративні решітки

Працюємо по всій Україні. Наші контакти:   (032) 247-64-67; drevych.ua
Купити/замовити декоративні решітку з дерева чи фанери ви можете за адресою м. Львів, вул. Садова 2а.
Решітка виконана методом лазерного випалювання високоякісної фанери вищого сорту, типу ФК, а високоточне обладнання дозволяє виконувати замовлення з ідеальною рівністю і чіткістю. Окрім цього, ми пропонуємо авторське різьблення та виготовлення нестандартних розмірів під індивідуальне замовлення.  
Який би ви не знайшли спосіб використання дерев’яних елементів у інтер’єрі, будьте певні, що застосування дерева додає вашій оселі затишку та презентабельності, а як екологічна чиста продукція – атмосферу спокою та впевненості. Дерево здатне нейтралізувати негативну енергію та знімати стресовий стан.
Цікавим варіантом оздоблення літньої альтанки буде неординарний візерунок решітки.
Дерев’яні решітки  також можуть бути використані для оздоблення дверей та меблів. Ви самі можете продумати візерунок фасаду кухонних меблів, шафи-купе, ліжка чи елементів столу. Також решітка може слугувати комфортною перегородкою між кімнатами, наприклад кухні та вітальні.
Купити декоративні решітки з візерунком саме для Ваших потреб з доставкою можна в інтернет-магазині Древич у Львові. Якщо ж Ви проживаєте в Києві, Тернополі, Одесі, Харкові, Дніпрі, Рівне, Ужгороді, Донецьку, Вінниці, Івано-Франківську, Чернівцях, Хмельницьку, Луцьку чи іншому місті України – оберіть той візерунок, який Вам до вподоба на нашій сторінці https://drevych.ua/category/Furniture/dekoratyvni-reshitky і ми з радістю виготовимо те, що Вам потрібно (або ж просто залиште заявку;))
Функціональним застосуванням дерев’яної  решітки буде використання її для огорожі балкону. Окрім декоративної функції, така решітка буде слугувати захистом для дітей від падіння.
Решітки для радіаторів виконують не тільки декоративну функцію. Окрім того, що вони приховують громіздкі опалювальні прилади, вони також слугують для захисту дітей та тварин. Небезпеку для маленьких мешканців вашого будинку може становити не тільки гаряча поверхня радіатора, але і кути (ребра), адже випадковий удар об них може призвести до серйозної травми.
Грубий вигляд радіатора зовсім не створює затишку вашої оселі.  Через відкриту батарею дизайн вашого інтер’єру може нівелюватися. Саме тому, вирішенням вашої проблеми стануть індивідуальні декоративні решітки, можуть бути пофарбовані під колір Вашого інтер’єру.
Яке ж застосування декоративних решіток?
Декоративні решітки є надійним та універсальним засобом огорожі. Естетичний та неординарний вигляд решітки буде гармонійно поєднуватися з вашим інтер’єром.
Декілька переваг, чому варто замовити декоративні решітки для дому.
Ви є прихильником екологічно чистої продукції? Древич пропонує вам лише якісні вироби з дерева для декору вашого приміщення та двору.
Обираємо декоративні решітки для вашої оселі