Сходи та столярні вироби
  • Міжкімнатні двері, як підібрати до інтер'єру

Міжкімнатні двері, як підібрати до інтер'єру

Двері можна вважати важливою деталлю інтер'єру і при виборі треба багато чого обдумати, тому що двері, це не та річ, яку можемо змінювати щороку залежно від зміни трендів. Тому до вибору дверей треба поставитися з усією серйозністю.

Міжкімнатні двері обирають так, щоб підходили по стилю до дизайну інтер'єру. Багато хто заморочується на кольорі дверей, але забувають про стиль дверей. Навіть якщо колір буде підходити до дизайну кімнати, то це не означає, що будь-який стиль дверей тут підійде. Якщо ви поставите класичні міжкімнатні двері, наприклад в кімнату де дизайн нагадує хай-тек, то це резонанс, адже різні стилі дизайну інтер’єру та дизайну дверей не будуть поєднуватися гармонійно.

Древич підібрав основні стилі міжкімнатних дверей нашого виробництва, для того, щоб вам було легше вибрати потрібні двері саме для вашого інтер’єру.


Хай-тек

В сучасний час, цей стиль є одним з популярніших. У порівнянні з іншими стилями, двері виконані в хай-тек є максимально простої конструкції, адже стиль спрямований на функціональність і мінімалізм. Сюди підійдуть двері з простим дизайном, які можна сховати та отримати єдине простацтво, це розсувні двері та приховані. Матеріал дверей тут буває різним, але якщо, наприклад приховані, то найчастіше, це двері з дерева. Також можуть комбінуватися матеріали дерев'яні двері зі вставленим склом або алюмінієві зі склом. Якщо вибирати кольори, то підходять більше глибокі відтінки, наприклад білі міжкімнатні двері або сірі, чорні.

Класичний стиль

Класика завжди є популярним і з часом не старіє, а стає тільки популярнішою. Це стиль міжкімнатних дверей, що містить в собі строгість і пропорційні лінії, стиль повинен виглядати аристократично і випромінювати вишуканість. Найчастіше, це дерев'яні двері з хорошого типу деревини кольору коричневих і природних дерев’яних відтінків. Зазвичай це глухі конструкції, які можуть бути з елементами скла.

Кантрі

З початку існування цього стилю кантрі передавав культуру Дикого Заходу, але з часом головним акцентом стає дерев'яні елементи, які придають в інтер'єр кімнати легкість і затишність. Краще за все надати перевагу легким, відкритим конструкціям з відтінком білого дуба або інших світлих кольорів. Кантрі-двері — це двері виготовлені тільки з натурального матеріалу, ручки на дверях зазвичай є грубими, бронзовими або ковані з темного необробленого матеріалу. Часто дизайнери надають дверям ефект старіння, щоб передати відчуття хороших дверей, які послужили не один рік. Міжкімнатні двері в стилі кантрі підходять краще для дизайну інтер'єру де грають велику роль екологічні матеріали, практичність і де атмосфера є простою і теплою.

Модерн

Двері в стилі модерна передають спокій, благородство, нотки хорошого смаку. Найчастіше модерні міжкімнатні двері ставлять в спальнях, гостиній і залі, а в ванній кімнаті чи кухні дуже рідко. Цей стиль передбачає двері з плавними лініями, присутністю легких квіткових або морських мотивів. Поверхня полотна при цьому може бути гладкою та глянцевою, часто додають вставки зі скла чи дзеркала. Також можливо розсувні моделі, але не дуже прозорі, а більш щільні, з ефектними декоративними елементами.

Бароко 

Стиль бароко в інтер'єрі — це розкішний аристократичний стиль, який передає благородність і багатство. Насамперед-це високі міжкімнатні двері у формі арки, декоровані орнаментом, вітражами або різьбленням, покриття насиченими та світлими відтінками, як білений дуб, або глибокі темні, чорні відтінки. Також деякі елементи можуть бути покриті платиною з золотом або срібними відтінками. Двері в стилі бароко виробляють тільки з деревини та ставляться в спальні, вітальні, кабінеті.

Розглянувши всі стилі можна зрозуміти, що скільки б часу не пройшло основним матеріалом для міжкімнатних дверей є дерево. Древич вже багато років на українському ринку виробляє вироби з дерева, а якщо взяти до уваги дерев’яні двері, то ми про них знаємо без перебільшення все. Також ми в Древич завжди слідкуємо за трендами сьогодення, щодо стилів інтер'єру і завжди допоможемо вибрати кращий варіант поєднання ціни-якості для інтер'єру кімнати. Тому можемо гарантувати не тільки якісну роботу, а й те, що ваші двері будуть гармоніювати з вашим дизайном та служити вам не одне десятиліття.

Потрібна порада по підбору дверей? Залиште запит в формі нижчеЯк відбувається співпраця
Консультація
і попередня оцінка
Виїзд майстра
на об'єкт
Формування
кошторису
Договір
з гарантією
Виготовлення
та монтаж