Древич
Wood
Древич
Laser
  • Проектування, виготовлення та монтаж дерев'яних сходів. Повний цикл виробництва

Проектування, виготовлення та монтаж дерев'яних сходів. Повний цикл виробництва

Знаєте як раніше замовляли сходи? Ні? Тоді ми вам розкажемо.

Купували жовту потерту, можна й безкоштовну, газету оголошень, де знаходили оголошення "Зроблю сходи швидко, якісно, недорого" і обдзвонювали всі в пошуках адекватного співрозмовника.
Домовлялися про зустріч і їхали в підвал або в гараж до якогось дядечка який посеред стружки на коліні робив спроби намалювати на листку паперу щось подібне на сходи.

Прорахунок був теж уявний десь 70-150 $ за сходинку, але аванс треба вже, бо інакше в роботу не піде!

І потім, кладучи з задоволеним виглядом ваші гроші собі в кишеню, божився що через 2 місяці ваші сходи будуть вже в вас вдома. А після 3 місяців очікування і нервів клієнта, то не брав трубку, то називав супервагомі причини свого невстигання.

І, нарешті, через пів року очікування, ваші довгожданні сходи вже у вас вдома. Але за той час дуже змінилася ціна в дядечка і потрібно доплатити в два рази більше ніж домовлялися.
Але ок, треба - то клієнт платить.  Ось воно щастя, але з  початком першого ж опалювального сезону у вас вдома ваші сходи починають скрипіти, або ще гірше - покриваються тріщинами і спитати, знову ж таки, не має з кого, бо дядечко почувши про це вже не буде з Вами виходити на зв'язок, бо він не може гарантувати те, що деревина була висушена так як треба, та й пофарбувати професійно він теж фізично не міг в своєму підвалі /гаражі.

А в нашому салоні ви обираєте реальний взірець кожної комплектуючої сходів, отримуєте заміри та 3d проект ваших сходів, з товарним чеком кошторисом та офіційною гарантією 25років.

Бо ми впевнені в якості наших виробів. Отже обирати вам! До речі, кажуть що такі дядечки все ще існують