• Кривий каркас сходів

Кривий каркас сходів

Поговоримо сьогодні про каркаси сходів у Вашому домі. Основа будь-яких сходів - це каркас. Каркаси бувають бетонні, металеві або дерев'яні.


Часто купуючи житло в новобудові люди отримують вже вмонтований каркас сходів в оселі. Забудовники заливають бетонні каркаси в котеджах та дворівневих квартирах, рідше - металеві. Однак потрібно врахувати той факт, що найчастіше монтажем цього каркасу займаються різноробочі, тобто будівельники широкого профілю діяльності без спеціалізованих знань саме в нюансах виготовлення каркасів сходів. Та й процес виготовлення каркасу сходів відбувається з метою економії матеріалів та часу роботи робітників. Ну Ви зрозуміли, так щоб дешево і сердито. Відсутність спеціалізованих риштувань для заливки сходів та непрофесійні майстри в переважній більшості та виготовляють неякісні каркаси сходів в новобудовах. От і отримуємо внаслідок такої роботи криві, травматичні каркаси сходів під обшивку.


Саме тому ми в Древич маємо власні професійні бригади для заливки бетонних каркасів сходів, і зовсім інших монтажників для виготовлення металевих каркасів. Бо не буває майстрів на всі руки, які роблять одночасно цих два процеси однаково добре та якісно, а якщо ви чуєте таке від майстра, значить він себе переоцінює. Але якщо Вам разом з Вашим новим житлом дістався кривий каркас сходів від забудовника, то не засмучуйтеся.

Ще нічого не втрачено. Телефонуйте в Древич і ми доопрацюємо Ваш недосконалий каркас, так щоб отримати досконалі сходи в Вашій оселі.


Древич має багато напрацьованих рішень для корекції каркасів, та якісного оздоблення сходів, деревом, металом, ковкою або гартованим склом залиште Вашу заявку для прорахунку роботи з Вашим каркасом сходів.

Древич-експерт з дерева

Тел/вайбер.: +380679911611Рекомендовані товари

Як відбувається співпраця
Консультація
і попередня оцінка
Виїзд майстра
на об'єкт
Формування
кошторису
Договір
з гарантією
Виготовлення
та монтаж