Сходи та столярні вироби
  • Комбіновані сходи: незвичайні поєднання для Вашої оселі

Комбіновані сходи: незвичайні поєднання для Вашої оселі


Якщо Ви набрались сміливості робити ремонт у своєму житлі, чи навіть будувати власний будинок, то чому б не бути хоробрими до кінця? При виборі сходів зверніть увагу на незвичні  поєднання, які, крім дизайнерської, мають і практичну перевагу. 

Дерев'яні сходи - це не тільки різноманітний вибір деревини. Надійний дуб можна поєднати зі склом, а сходи з ясена чи бука - з металом. Усе обмежується лише Вашою фантазією. Навіть епоксидну смолу з різними предметами всередині можна стильно вписати в дизайн Ваших сходів. 

Щодо наведених фотографій, у цій роботі поєднано бетонний каркас, власне дерев'яні сходинки і перила з металевими перегородками. Перейдемо одразу до переваг даної комбінації. Бетон каркасу сходів, залитий по наших кресленнях, забезпечить правильну основу для дерев'яних сходинок і перил. Ніякі переживання про перепади висоти у сходинках не будуть Вас турбувати - рівномірне залиття гарантує Вам впевнене і комфортне пересування. Ваша безпека - наш головний пріоритет!

Метал у цій роботі слугує надійною опорою для дерев'яних перил і гарантує їх довговічність. Проте, навіть без металу усі наші сходи будуть служити Вам вірою і правдою, для підтвердження чого у нас є гарантія у 25 років.

Цікавою особливістю металевих вставок у цих сходах є те, що Ви не будете торкатись до холодного матеріалу, адже самі перила виконані з приємного на дотик дуба. Предмети з дерева у квартирі завжди підтримують комфортну для людини температуру, тому, навіть якщо перейтись по сходах босоніж - це не викличе дискомфорту. Такі ковані сходи будуть чудовим варіантом для людей, які не хочуть обирати між зручністю і надійністю. 

Доволі цікавий варіант - це скляні вставки, прикріплені до дерев'яних перил. Прозорий матеріал візуально додасть простору Вашій оселі, окрім того скляні елементи декору завжди виглядають вишукано. Про надійність таких деталей, знову ж таки, переживати немає сенсу - у наших роботах ми використовуємо гартоване скло або тріплекс. 

Завдяки спеціальній обробці гартоване скло гарантує вам міцність і надійність на роки. У наших сходах ми використовуємо таке скло товщиною від 6 мм, зазвичай це 8-12 мм. Багато експериментів було проведено з цим матеріалом. Наприклад, загартоване скло витримало 0,8-кілограмову металеву кулю, що впала з більш ніж метрової висоти. Щодо тріплексу, або, якщо сказати простими словами - багатошарового скла, цей матеріал складається з 3 і більше шарів і теж виготовляється по спеціальній технології. Зазвичай 2 шари скла скріплюють між собою плівкою, тому навіть при пошкодженні усі елементи залишаються на своїх місцях. Це мінімалізує будь-яку ймовірність поранитись. 


Давайте експериментувати разом! Все, що для цього потрібно - це залишити запит на індивідуальний розрахунок вартості тут:Як відбувається співпраця
Консультація
і попередня оцінка
Виїзд майстра
на об'єкт
Формування
кошторису
Договір
з гарантією
Виготовлення
та монтаж