Сходи та столярні вироби

Якісні сходи. Як відрізнити від неякісних? 10 Порад від Древич

Сходи давно перетворилися з звичайного засобу пересування будинком чи дворівневою квартирою в основний елемент дизайну інтер’єру. Але дизайн інтер’єру - це не лише про ідеальну картинку, а й про функціонал та затишок Вашої оселі. Тож як не перетворити дизайн сходів з задоволення в велику проблему висотою в 3 метри посеред Вашого дому, будемо розбиратися на чужому негативному досвіді.

 

Ні для кого не секрет, що Древич виготовляє сходи вже більше 16 років. За цей час запити до нас були не тільки про виготовлення, а й про переробку сходів, або про незалежну оцінку якості виготовлених сходів іншими виробниками. Тому нам час від часу доводиться зустрічатися з відвертою пародією на якісні сходи від деяких виробників.

 То ж як вберегти себе від помилки в виборі виробника сходів? Ось основні рекомендації:

 

1. Працювати тільки з виробниками по чітко підписаному договору

 

2. Обираючи візуально картинку з портфоліо виробника сходів звертати увагу на важливі деталі. Та, найважливіше, в момент здачі готових сходів перевіряти ці ж деталі.

 

3. Каркас сходів - це основа, яка має бути надійною, стійкою без вібрацій, тріщин, тощо

 

4. Сходини та підсходини - тільки з прихованими елементами кріплень, на поверхні сходини не має бути всверлено шурупів чи будь-яких інших кріпильних елементів.

 

5. Балясини, поручні - мають бути нерухомими, встановленими та надійно закріпленими.

 

6. Лакування сходів має бути однорідне, відповідати обраному Вами дизайну по розкладці кольорів. 

 

7. Монтаж сходів- це окрема стаття до написання, але Вам як клієнту радимо звернути увагу на те, щоб після монтажу і підгонки деталей сходів не було пошкодженого лакування цієї ж деталі.Та коли ви рухаєтеся сходами не має бути скрипу та вібрації сходин.

 

8. Обговоріть чітко умови гарантії перед замовленням сходів. У виробника вони або є, або зовсім немає, і ви це почуєте одразу в розмові по впевненості менеджера з продажу в своїх словах. Не забудьте вимагати умови гарантії

 

9. Чітко вказані терміни виготовлення або монтажу в договорі на виготовлення.

10. Документ підтверджуючий оплату або внесення авансу за замовлення.

 

Древич за якісне використання української деревини. То ж при виборі сходів якщо Ви не отримали підтверджень цих простих на перший погляд 10 порад від виробника сходів Древич. Радимо Вам не псувати свої, нерви, час, гроші та українську деревину, якщо знайдений Вами виробник сходів не може гарантувати бодай на словах дотримання цих вимог. Тоді, на жаль, такі сходи будуть неякісними. 

 

Бережіть себе та свої оселі, з любов’ю про наболіле Древич - експерт з дерева.

Замовити безкоштовну консультацію можна заповнивши форму нижче

 Як відбувається співпраця
Консультація
і попередня оцінка
Виїзд майстра
на об'єкт
Формування
кошторису
Договір
з гарантією
Виготовлення
та монтаж