Сходи та столярні вироби
  • Стіл з електрорегулюванням висоти

Стіл з електрорегулюванням висоти


Половину свого життя ми проводимо за комп'ютером, на роботі чи вдома, надмірне сидіння на одному місці та постійну праця за екраном привели нас до багатьох захворювань. На сьогоднішній день ця проблема заполонила весь світ, тому багато країн досліджують і проводять експерименти, щоб покращити ситуацію. Ви можете знайти або вже знаєте, що інформації про вплив монітора на нас є багато і як вберегтися від цього, тому в нашій статі ми зосередилися більше на тому як покращити роботу за робочим столом.


Геймери, офісні працівники, письменники або всі хто проводить свою буденність сидячи за робочим столом ризикують розвинути серйозні хвороби:


  • Турбує дискомфорт в спині? Це може бути через постійне сидіння на одному місці без рухів. Частіше за все ми можемо отримати від такого способу життя хронічні болі в спині чи неправильно осанку. 

  • Ожиріння. Через малу рухомість і сидіння в одній позі ми не можемо спалити всі калорії, які назбирали за день, а тільки накопичуємо їх. Звичайно можна займатися спортом, але якщо Ви помітили, що ожиріння стало проблемою, краще змінити формат роботи та додати регулярні фізичні заняття.  

  • Серцево-судинні захворювання. Було досліджено, що люди, які працюють сидячи мають більшу ймовірність захворіти на  серцево-судинні захворювання чим ті хто працює стоячи.

  • Сидіння впливає на наші гормони, роботу метаболізму, на роботу мозку, навіть можна захворіти на діабет.  

  • Продуктивність роботи знижується. Депресія. Коли Ви рухаєтеся, то і настрій піднімається, але хороший настрій не появиться від сидіння на одному місці. Навпаки Ви стаєте похмурнішими, дратівливим, чим швидше хочете додому. Ця проблема як для вас, адже ваші дні стають однотипними так і для вашого шефа. Чим довше ваші працівники знаходиться в такій обстановці тим швидше буде знижуватися продуктивність роботи.


Звичайно, це  тільки декілька проблем, насправді їх багато. Зрозуміло, що це проблема і для того, щоб зменшити ймовірність таких захворювань на ринку почали з'являтися столи з електрорегулюванням висоти. Ергономічні столи з електричним регулюванням висоти дозволяють працювати стоячи або сидячи змінюючи висоту відповідно росту. Такий стіл буде корисний для тих, хто проводить більше свого часу  в сидячому положенні. 


Скажіть що краще сидіти чи стояти? Але ми з вами можемо посперечатися, адже більшість столів не підходять своєму власнику, а плюс до цього постійне сидіння, все це впливає на ваше здоров'я. 


Столи з регулюванням висоти можуть пригодитися Вам як : геймерський стіл, комп'ютерний стіл в офіс чи в оселю, письмовий стіл.


Переваги роботи за столом з електрорегулятором:


  • Більшість виробників виробляють столи по стандартних розмірах. Хоча нібито ми не так сильно відрізняємося, але вже не всі ми одного розміру! Тому краще за все вибирати столи з регулюванням висоти, так Ви будете в змозі відредагувати свій стіл відповідно до потрібної висоти. Такі столи корисніші більше для високих людей. Такий простий лайфхак допоможе Вам в  запобіганні сутулості.

  • Щодо регулювання висоти, це буде вигідно в офісах, адже працівники можуть мінятися і відрізнятися зростом. Продуктивність роботи знизиться, якщо ваш працівник відчуватиме дискомфорт, тому підійде краще сюди стіл з регулятором висоти. Таким чином Ви отримаєте хорошого працівника, який буде з радістю повертатися в офіс.

  • Збільшивши свою рухливість Ви можете вберегтися від багатьох хвороб, а саме  проблем зі спиною, збільшення ваги і ожиріння, зменшити рівень цукру в організмі, що не призведе до диабету. Список можна перераховувати до завтра, але зрозуміло, що змінивши висоту столу чи стоячи Ви допоможете собі.

Як відбувається співпраця
Консультація
і попередня оцінка
Виїзд майстра
на об'єкт
Формування
кошторису
Договір
з гарантією
Виготовлення
та монтаж