Сходи та столярні вироби
  • Як вибрати розмір столу?

Як вибрати розмір столу?

Під час великодніх або новорічних свят коли збирається вся велика та дружня родина всі ми з Вами переоцінили місткість наших столів.


І до нас почастішали звернення з питаннями як підібрати розмір столу?При чому майже не важливо який саме стіл потрібний кухонний, обідній, переговорний стіл, чи звичайний стіл в хол чи гостьову кімнату.

Відповідаємо при розрахунку місткості столу потрібно розраховувати, що на одну людину за столом стільниці має бути не менше 60 см по довжині стільниці та 40 см по ширині стільниці. А якщо Ви бажаєте посадити Ваших гостей з торця прямокутного столу, то потрібно додати ще мінімум 10-20 см щоб Ваші гості почували себе максимально комфортно. І ми підготували для Вас зручну інфографіку місткості столів. 


Проте як не дивно місткість столу на пряму залежить від його форми. Столи з прямими кутами квадратної чи прямокутної форми зручні тим, що їх розміщення може бути як по середині кімнати так і під стіною або в куті кімнати, коли Вам не потрібно максимальної його місткості. Однак якщо у Вас за столом велика компанія, то за овальним або круглим столом можна посадити більше людей, і тут все просто, бо на куті прямокутного столу гостей не посадиш, а в круглих та овальних столах кутів немає.

Але якщо вибираєте стіл між столом правильної форми і столом неправильної форми, то столи правильної форми завжди будуть практичніші, зручніші та й мода на столи клякси, ромашки, краплі дуже мінлива. І те що було модним в дизайні інтер’єру ще минулого року, цього року вже вважатиметься несмаком, а от класика, скандинавський стиль та лофт дизайн столів вічні. Навіть якщо ви шукаєте ексклюзивний стіл завжди краще експериментувати не з формою столу, а з матеріалами. Епоксидна смола, кора, скло, сляби дерева, метал матеріалів безліч поєднуйте експериментуйте, та отримуйте задоволення від зустрічей.

Тому обирати стіл Древич радить виважено та з баченням і розумінням того, що це вибір на кілька років наперед і обирати варто серед практичних варіантів.


Ці поради по підбору столів однаково актуальні як для обідніх столів так і для переговорних столів.Древич підготував для Вас добірку ексклюзивних обідніх столів виготовлених в єдиному екземплярі та готових до придбання. Переглядайте та обирайте. Та будьте разом частіше


Древич виготовляє стільниці та  столи будь-яких розмірів, бажаєте отримати консультацію стосовно столів Drevych звертайтеся заповнивши форму нижче.Рекомендовані товари

Дерев'яний стіл у вітальню DELTA
Стіл для вітальні X-Form

Стіл для вітальні X-Form

14050 грн 15586 грн

Великий обідній стіл у вітальню
Як відбувається співпраця
Консультація
і попередня оцінка
Виїзд майстра
на об'єкт
Формування
кошторису
Договір
з гарантією
Виготовлення
та монтаж