Сходи та столярні вироби
  • Безпечні сходи

Безпечні сходи


Задумайтеся, як часто ви робите ремонт в Вашій оселі. В середньому раз на 15 років, за статистикою, частіше ремонт в інтер’єрі виконується тільки в випадку форс-мажорів, таких як переїзд, чи неприємні ситуації в вигляді пожеж чи затоплень сусідами, але, на щастя, такі форс-мажори трапляються рідко.


Але якщо декоративний ремонт, такий як побілка стін чи заміна певних елементів інтер’єру, трапляється в середньому раз на 15 років, то капітальний ремонт з заміною сходів ще рідше, в середньому раз на 25-30 років. Саме тому ми надаємо 25 річну гарантію на наші сходи Drevych. І нічого дивного що за цей час в оселях наших клієнтів виростає кілька поколінь спочатку дітей, а далі й внуків. То ж під час розробки сходів обов’язково потрібно обдумати не тільки красу обраного дизайну, а й безпеку сходів. Особливо для наших маленьких діток. Сходи в будинку будуть об’єктом цікавості для малюків з самого раннього віку. 


Якщо в випадку дітей до 2 років обмежити пересування дитини сходами дуже легко встановивши захист на сходи в вигляді маленьких воріт або хвіртки, дверної огорожі, то з віком від 2 років Ваш малюк навчиться її відкривати, тож це буде тимчасовим рішенням підвищення безпеки Ваших сходів.


При конструюванні сходів Древич радить надавати перевагу сходам з прямим маршем. Гвинтові сходи, сходи гусячий крок, консольні сходи, особливо без бокових перил будуть найбільш небезпечними в оселях з дітьми. Також, що стосується ергономіки сходів, ми в наших проектах намагаємося переконати клієнта в найбезпечнішому виконанні обраного дизайну сходів.


Безпечні сходи - це сходи з шириною сходового маршу не менше 80 см, ширина сходинки 25-30см, кут нахилу не більше 35 градусів, оптимальна висота сходинки 18 см. Внутрішні безпечні сходи мають мати бокове перило або огорожу. Це можуть бути як перила суцільні з гартованого скла, так і, наприклад, трубки, рейки чи балясини, основна вимога до яких - це частота, вона має бути такою, щоб поміж балясин не пролізла голова дитини. Також рекомендуємо перила встановлювати на висоті не менше 80-100 см. Така висота огорожі сходів потрібна для того, щоб малюк не зміг перелізти через неї чи випадково перехилитися вниз. Ми, дорослі, маємо розуміти, що діти просто по своєму темпераменту не будуть повільно ходити сходами, а бігти так, як вони бігають в оселі та кімнатами. То ж фраза “не бігайте сходами” швидше за все буде мало результативною, тому ми з Вами маємо зробити сходи так, щоб вони були максимально  зручними та безпечними. І дерево, як універсальний матеріал, ідеально для цього підходить. Деревина тепла на дотик на відміну від бетону, металу чи каміння, та досить шорстка через велику кількість пор дерева, тож пересуватися по дерев’яних сходах маленьким ніжкам буде найкомфортніше. Якщо Ви помітили, що Вашому малюку навіть на дерев’яних сходах слизько, то радимо встановити тимчасові килимки. Так Ви і не зіпсуєте Ваші сходи, і зможете легко їх зняти коли Ваш малюк вже буде достатньо дорослим.


Отже, нехай Ваш дім наповнюється дитячим сміхом. А Древич бажає Вам та Вашій родині тільки найкраще. Бажаєте отримати консультацію по безпечних сходах, то заповніть форму нижче.


Як відбувається співпраця
Консультація
і попередня оцінка
Виїзд майстра
на об'єкт
Формування
кошторису
Договір
з гарантією
Виготовлення
та монтаж