Сходи та столярні вироби
  •  Догляд за дерев'яними сходами, як доглядати за сходами так, щоб вони прослужили більше 25 років.

Догляд за дерев'яними сходами, як доглядати за сходами так, щоб вони прослужили більше 25 років.

Будь-який предмет інтер'єру потребує належного догляду за ним. Не виключенням є і сходи. Самий мінімальний догляд за ними — це звичайна їх чистка за допомогою віника або пилососа. Однак час від часу вам все-таки необхідно буде проводити і додаткові дії, які необхідні для того, щоб забезпечити конструкцію гарним зовнішнім виглядом і довгим терміном експлуатації. Нюанси догляду безпосередньо залежать від того, з якого матеріалу виготовлена та чи інша сходи.

Дерев'яні сходи дуже практичні, але їх прибирання часом перетворюється у справжнє випробування. Важливо, щоб перед монтажем конструкції у приміщенні вже повністю закінчили усі малярні роботи, встановлення вікон та дверей, чистове оздоблення підлоги.

Що стосується догляду, то під час їх протирання не можна допускати надмірної вологи. Неважливо з якої деревини зроблена конструкція, під час прибирання краще використовувати м'яку вологу ганчірку ( змочену  у мильному розчині), а після його закінчення - ретельно протерти драбину сухим рушником. Категорично забороняють використовувати у прибиранні засоби, що містять хлор чи різноманітні розчинники (до прикладу, ацетон).

Доцільним у цьому випадку буде використання якісного поліролю. Спеціалісти радять обирати поліроль за назвою виробника лакофарбового покриття конструкції. У такому випадку засіб забезпечить сходи водовідштовхувальних та протисковзкими властивостями. Окрім цього, якщо приміщення, де вмонтовані сходові конструкції, характеризується високим рівнем вологості, сходи хоча б раз у рік радять обробляти ефективними протигрибковими засобами.

Дерев'яні сходи легко піддаються зовнішнім чинникам, тому всіляко уникайте ударів гострими та важкими предметами та утворення небажаних вм'ятин. Деякі виробники сходяться на тому, що по дерев'яних сходах не варто ходити на високих і тонких підборах або ж розбивати скляні вироби. 

Якщо у Вас залишись питання по догляду за сходами або їх вартості, наші менеджери нададуть Вам якісну консультацію та зроблять безкоштовний прорахунок. 

Будь ласка, залиште Ваші дані клікнувши по кнопці розташованій нижче і наші менеджери вже телефонують Вам

Прорахувати вартість

Залишити запит на індивідуальний прорахунок вартості можна тут

Ім'я

* Телефон

Коментар

Як відбувається співпраця
Консультація
і попередня оцінка
Виїзд майстра
на об'єкт
Формування
кошторису
Договір
з гарантією
Виготовлення
та монтаж