Сходи та столярні вироби

Класифікація офісів. Категорія офісних приміщень А та А+

Класифікація офісів. Категорія офісних приміщень А та А+

• Клас А — приміщення в нових офісних комплексах з першокласним розміщенням, оптимальними планувальними рішеннями, високою якістю оздоблення та інженерії, автоматизованими системами життєзабезпечення. Це найпрестижніші приміщення представницького рівня, розташовані в найкращих місцях центральної частини міста. 

Бізнес-центри класу А відповідають найвищим вимогам міжнародних стандартів якості. Нові, спеціально побудовані або повністю реконструйовані високоякісні будівлі з грамотним вільним плануванням простору, сучасними інженерними системами і найвищим рівнем сервісу є найкращим варіантом для розміщення офісів солідних відомих компаній.

Архітектурне рішення і внутрішнє оздоблення таких офісних комплексів, як правило, виконане за авторським дизайном з використанням якісних дорогих матеріалів відомих світових брендів. Зовнішній та внутрішній вигляд, просторова, планувальна і функціональна організація бізнес-центрів підкреслює високий стиль і статус своїх клієнтів. Зручні під’їзні шляхи, наявність достатньої кількості надземних і підземних паркувальних місць, власна служба безпеки та управління, повна автоматизація всіх систем життєзабезпечення та розвинена інфраструктура самого комплексу (ресепшн, зал для спілкування з VIP-клієнтами, конференц-зали, фітнес-центр, салони краси, кафетерії, ресторани та ін.) роблять ведення комерційної діяльності в офісах даного рівня більш ніж комфортним.

Офіси класу А +. Додаток до класності у вигляді знаку “+” в першу чергу супроводжує будівлі, вік яких не більше 3 років. Офіси в бізнес центрах класу А + характеризуються так званими розумними технологіями (централізованим управлінням системами життєзабезпечення, налаштованим мікрокліматом, температурою, вологістю і т.д).

Обов’язковою є наявність місць для відпочинку і прийняття їжі (ресторани, кафетерії), ефективне планування і багато світлих приміщень з великими вікнами і високими стелями, наявність достатньої кількості місць на стоянці, що охороняється, місткий підземний паркінг, і що не менш важливо систем високого ступеня безпеки, професійного управління і високого сервісного обслуговування об’єкта нерухомості.

Офіси класу А дуже близькі за своїми характеристиками до категорії офісів А + а дещо поступаються їм за своїми другорядним характеристикам. Так, це можуть бути не заново відбудовані, а якісно відреставровані будівлі порівняно недавно побудовані. Допускається менш ефективне планування простору, менша кількість вікон і трохи більше занижені вимоги до безпеки об’єкту в порівнянні з А +.

Офіси класу А – в основному теж вторинна реконструйована нерухомість, в якій організація планування не настільки ефективна, ніж в попередніх класах, можливо трохи нижча якість систем підтримки мікроклімату, і не підземні, а наземні місця для паркування.


 

Як відбувається співпраця
Консультація
і попередня оцінка
Виїзд майстра
на об'єкт
Формування
кошторису
Договір
з гарантією
Виготовлення
та монтаж