Сходи та столярні вироби
  • Розміщення дзеркал

Розміщення дзеркал

Дзеркало на сьогодні, є не тільки предметом для розглядання себе, а стало понецільним елементом декору сучасного інтер'єру. Все частіше дизайнери у своїх роботах роблять акцент на дзеркалі, для того, щоб підкреслити унікальність і концепцію інтер'єру. 

Звичайно, для дизайнерів, не важко знайти місце в інтер'єрі для дзеркала, а що робити тим, кому не так пощастило з чуттям стилю? Тому давайте розбиратися з усіма тонкощами разом з Drevych.

Частіше за все, дзеркало ставили у ванній кімнаті та в коридорі, але з часом дзеркало стало частиною декору і можливості розміщення збільшилися в декілька раз. Тому для зручності Древич підібрав для вас добірку різноманітних способів в якій кімнаті краще розмістити дзеркало, щоб  перетворити дзеркало на ключовий елемент вашого інтер'єру.


Дзеркало в ванну кімнату

Дзеркало в ванну ставиться не тільки з практичних помислів, а є невід'ємною частиною  інтер'єру. Також потрібно пам'ятати, що дзеркало повинно бути в гармонії з інтер’єром  ванної кімнати, обирайте гармонічні кольори та текстури, і не зловживайте пластиком, нержавійкою та лед-підсвіткою.


Дзеркало в вітальню

Одним з ефектів дзеркала в інтер'єрі, є те що воно візуально збільшує приміщення. Дзеркало у вітальні відображає всі інші елементи декору, що дає неймовірне враження на інтер'єр кімнати. Також дзеркало - чудовий засіб підкреслити зонування Вашої вітальні, та додати трохи більше світла. Відбиваюча поверхня дзеркала розширить візуально ввітальню та додасть більше світла навіть в маленькій та темній кімнаті.

 

Дзеркало в кухню

Кухня? Навіщо дзеркало на кухні, здивуєтеся ви. Відповідаємо.

На кухні дзеркало подарує атмосферу затишку і, частіше за все, кухня не є великою і в ній мало світла, тому дзеркало наповнить її додатковим освітленням.Захистить стіну від забруднень, бо дзеркало в кухні легке для миття та догляду. А ще, навіть давнє китайське вчення фен-шуй радить розташовувати дзеркало на кухні навпроти обіднього столу. Тож варто задуматися...


Дзеркало в спальню

Дзеркало в спальню можна використовувати не тільки біля туалетного столика чи трюмо. Дзеркало можна монтувати на стіни та навіть стелю, воно не тільки її збільшить, а, також, в поєднанні з іншими елементами декору кімнати спальня з дзеркалом стане затишнішою і підкреслить індивідуальність її власника. 


Дзеркало в прихожу та коридор 

Зазвичай ми ставимо дзеркало в  передпокої для зручності, але ще завдяки дзеркалу темне, маленьке приміщення передпокою чи коридору стає більше освітленим, за рахунок відображення світла в дзеркалі.


А ще дзеркало просто необхідне в гардеробній, може бути використане в дитячій чи освіжити декор класичного кабінету.  Дзеркало стало одним з основних елементів декору інтер'єру, яке дарує вашій оселі не тільки відчуття затишку, а й підкреслить індивідуальність та статус, головне не зловживати. Бо давно усім відомо, що забагато - то нездорово.

Дзеркало вже давно успішно використовують в  комерційних інтер'єрах офісів, студій, кафе, ресторанів і так далі. Це частина декору, яка може додаватися до всіх дизайнів інтер'єру, але це вже зовсім інша історія...Рекомендовані товари

Як відбувається співпраця
Консультація
і попередня оцінка
Виїзд майстра
на об'єкт
Формування
кошторису
Договір
з гарантією
Виготовлення
та монтаж