Сходи та столярні вироби
  • Гардеробні кімнати. Дизайн та організація гардеробних.

Гардеробні кімнати. Дизайн та організація гардеробних.

Гардеробна кімната - це окрема кімната або відділена її частина простір якої організовано для зберігання гардеробу та додаткових речей.

Які основні вимоги до організації гардеробної кімнати? 

Давайте  аналізувати разом з Древич


1.Вентиляція-  ви ж не бажаєте щоб Ваш одяг отримав вологу або неприємний запах.

Тому вентиляція є дуже важливою для організації простору гардеробної.


2. Добре освітлення.

В гардеробній кімнаті як і в будь-якому житловому просторі потрібно передбачити підведення джерел освітлення та розеток. Це стане Вам в нагоді якщо ви забажаєте ввімкнути наприклад праску та прасувати одяг.


В просторих гардеробних кімнатах інколи передбачають і розміщення пральних машин та сушильних машин.Тому в таких гардеробних варто одразу передбачати додаткові комунікації води та каналізації.


3. Закрита від цікавих поглядів.

Гардеробні системи бувають закритого типу зберігання речей та відкритого типу.

Відкрита, та яка з повністю відкритих стелажів, так і бути частково закритою фасадами. Для закриття гардеробної кімнати найчастіше використовують класичні міжкімнатні двері.

В більше економному варіанті можна використати меблеві фасади. Тоді Ваша гардеробна буде мати багато спільного з шафою-купе.

Чудово в якості дверей підійдуть жалюзійні дверцята. Ми в Древич виготовляємо такі з сосни. Вони вентильовані, екологічні, практичні та недорогі.

Дерев’яні перегородки.

Древич виготовляє перегородки з брусків та рейок  різного січення з сосни, вільхи та дуба.

Таке дизайнерське рішення зробить Ваш інтер’єр більш витонченим, сучасним та довершеним.

 

4. Практична. 

З різними висотами та ширинами для зберігання речей. Якщо бажаєте передбачити зберігання найрізноманітнішого краму в гардеробній кімнаті варто подбати щоб конструкція гардеробної була такою, в якій легко розташувати речі різного розміру висоти та ширини.

Гардеробна також може бути доповнена шухлядами, пантографами, висувними елементами для навішування та зберігання одягу, дзеркалами або навіть стільницями. Все залежить від Ваших побажань та бюджету.


Бажаєте порахувати розробку чи виготовлення гардеробної кімнати з дерева відправте будь ласка Ваш запит заповнивши форму нижче.


 


Як відбувається співпраця
Консультація
і попередня оцінка
Виїзд майстра
на об'єкт
Формування
кошторису
Договір
з гарантією
Виготовлення
та монтаж