Сходи та столярні вироби
  • Топ 5 порад як зекономити на сходах

Топ 5 порад як зекономити на сходах

Сходи - найбільша конструкція вашого інтер’єру, яка має бути зручною, безпечною для усіх мешканців та естетично привабливою. Якщо ж усі оздоблюючі роботи Вашого інтер’єру добігають до логічного кінця, то варто поспішити з замовленням сходів. Термін виготовлення сходів у Древич складає два місяці, тож варто це врахувати в Вашому календарі ремонту, щоб і за цим виробом не було затримки.

Ми більше  16 років виготовляємо сходи і за цей час ми виокремили 5 головних правил, як без втрати якості зробити Ваші сходи доступними по ціні: 

1. Каркас сходів відкритого типу. Такий каркас - це каркас без підсходинок. Каркаси сходів відкритого типу можливо виготовити з дерева як сходи на косоурах або тятивах, так і каркас з металу. На сходах відкритого типу ви одразу не витрачаєтеся на виготовлення підсходинок для сходів.

2. Вибір матеріалу сходин. Для виготовлення дерев’яних сходин радимо використовувати тільки деревину твердих порід дерева дуб, ясен або в крайньому випадку бук. Бук найдешевша з української деревини порода, однак дуже примхлива до перепадів вологи і через плямисту структуру підходить в більшості під сходи покриті або в темні кольори або під емалі, де структура дерева не проглядається. Якщо ж Ви не бажаєте йти на компроміс з якістю, то радимо звернути увагу на сходини з другого сорту деревини дуба або ясена (лінк на товар Недорогі сходи на другий поверх Натур).

Такі сходи будуть надзвичайно міцні і довговічні єдине, що їх відрізнятиме від сходів виготовлених з деревини Вищого сорту- це більш цікава неоднорідна природна текстура сходин.

3. Відмовтеся від косих сходин. Сплануйте та запроєктуйте сходовий простір так, щоб більшість сходин були прямокутними, оскільки косі або непрямокутні сходини коштують значно дорожче.

4. Балясини поручні та балюстради. Якщо бажаєте, щоб вартість сходів не була надзвичайною, не варто обирати такі дизайни сходів в яких на одну сходинку розміщено декілька балясин. Ну і балюстради з нержавіючої сталі та гартованого скла завжди коштуватимуть дорожче металевих та дерев’яних. При виборі поручнів варто звернути увагу теж на звичайні прямі поручні не гнуті чи кручені. Також якщо сходовий простір з усіх боків оточений стінами, то від балясин та поручнів можна відмовитися повністю. А замінивши їх або на пристінний поручень,  або на рейки, бо безпекової функції такі поручні та балясини не виконуватимуть.

5. Обшивка сходів декоративними панелями та плінтусами. Обираючи дизайн сходів завжди діє правило чим більше тим дорожче. Все ж якщо Ви обрали дизайн сходів з плінтусами, то радимо для виготовлення плінтусів використовувати плитні матріали дсп, мдф чи фанеру. Плитні матеріали легко шпонуються цінною деревиною ззовні, а за ціною коштують дешевше за дерев’яні і на якість це не вплине ніяк.

Древич Україна повідомляє, що в цій статті описано тільки нашу власну думку і вона може бути суб’єктивною. Ці рекомендації лише добровільні і ви можете брати їх на озброєння, якщо вважаєте корисними на власний розсуд. Древич відпрацював технологію виготовлення сходів так, щоб мати можливість надавати гарантію на 25 років на їх використання. За час свого існування ми виготовили більше 1000 сходів як дорогих так і доступних, тож дуже сподіваємося, що подана нами інформація буде цінною для Вас. Бажаєте отримати консультацію по недорогих сходах напишіть нам заповнивши форму нижче:

Як відбувається співпраця
Консультація
і попередня оцінка
Виїзд майстра
на об'єкт
Формування
кошторису
Договір
з гарантією
Виготовлення
та монтаж