• Столи для кафе, бару, ресторану

Столи для кафе, бару, ресторану

Шукаєте меблі для свого ресторану, бару чи кафе? Чи є щось важливіше, ніж якісні столи для закладу громадського харчування? Нижче спробуємо дати кілька порад, як не помилитися і вберегти бізнес від невиправданих витрат. 

При виборі матеріалу стільниці, переконайтеся, що врахували всі ризики та переваги кожного з них. Ми пропонуємо звернутися до класики - дерев’яні столи з металевими ніжками чи опорами елегантно виглядатимуть у кожному інтер’єрі. Окрім того, що це поєднання матеріалів у тренді останні кілька років, варто враховувати, що ресторанний стіл повинен бути не лише стильним та універсальним, а й довговічним. Можливість легко реставрувати механічні пошкодження поверхні, яких не уникнути під час користування - це те, що вирізняє дерев’яні стільниці перед аналогічними, проте виготовленими з МДФ або шпонованої деревини. Навряд чи комусь з рестораторів хочеться вкладатися в меблі, які швидко втратять свій вигляд та зручність через подряпини чи плями, потрібно щоб ресторанні столи відпрацювали свою вартість повністю.

Ще однією перевагою меблів з натурального дерева є пластичність самого матеріалу, що дає широкі можливості у подальшому самостійному декоруванні. Якщо у майбутньому дизайнерська концепція бару чи кафе зміниться, ви легко можете освіжити зовнішній вигляд столу, пофарбувати стільниці та металеві основи у нові кольори, або й експериментувати зі зміною форм та конфігурацій.

До остаточного рішення важливо впевнитися, що поверхні столів, незалежно від матеріалу, обробляються таким чином, що зберігають естетичний природний вигляд і при цьому залишаються стійкими до вологи та температурних впливів. Барний стіл, що зіпсується від пролитої чашки кави - це не те, чого ми хочемо для наших клієнтів.

Компанія “Древич” пропонує безліч рішень, котрі дозволяють комбінувати обрані матеріали і елементи, згідно вашого смаку та інтер’єрного стилю. У нас ви можете замовити як готові меблі для бару/ресторану, так і окремі їх складові: металеві опори для столів, ніжки та стільниці за обраними параметрами.
Дизайн приміщення - це важлива складова кожного кафе, тому наша робота - знайти саме той варіант, котрий максимально відповідатиме вашим побажанням та бюджету. На сайті представлений широкий каталог готових столів та окремий каталог ніжок для столів - обирайте самостійно, або зверніться за консультацією до наших спеціалістів.
Успішний бізнес формують деталі, а ми прагнемо допомогти вам із ключовими складовими, що зроблять ваш заклад унікальним в своєму роді. Серед інших категорій представлених у лінійці інтер’єрних рішень від “Древич” є вироби, що додадуть стилю кожному закладу.Рекомендовані товари

Стіл барний II-Form
Стіл для бару I-Form
Барний стіл I-Form
Як відбувається співпраця
Консультація
і попередня оцінка
Виїзд майстра
на об'єкт
Формування
кошторису
Договір
з гарантією
Виготовлення
та монтаж