Сходи та столярні вироби
  • Дистриб’ютор Importa представить дерев’яні стінові панелі Древич на міжнародній галузевій виставці INDEX в Дубаї

Дистриб’ютор Importa представить дерев’яні стінові панелі Древич на міжнародній галузевій виставці INDEX в Дубаї

Доброго вечора, ми з України! Саме так на стенді компанії Importa зустрічатимуть гостей найбільшої виставки дизайну та інтер’єрів у регіоні Близького Сходу і Північної Африки, яка відбудеться у місті Дубай з 24 по 26 травня 2022 року.

Трьохденна програма виставки передбачає ряд цікавих заходів: конференцію INDEX Design Talks, саміт Work Design, форум Retail Leadership, показ дизайнерських інсталяцій та виступ понад сто двадцяти спікерів, фахівців своєї справи, адже INDEX – це мультиплатформа для навчання, спілкування та отримання високоякісних товарів і послуг із будь-яких куточків світу. Зокрема і з України дерев’яні стінові панелі представлені модельним рядом ТМ Древич.  Заявити про себе широкому загалу покупців, споживачів та бізнес-партнерів, ми маємо можливість завдяки компанії-дистрибютору Importa, яка радо вітатиме відвідувачів виставки INDEX у Dubai World Trade Centre 24-26 травня 2022 року з 11:00 до 19:00 год на стенді номер 6F251.

Запрошуємо до співпраці байєрів з Перської затоки та Північної Африки з придбення дерев’яних меблів, дверей, столів та стільниць, та дерев’яних стінових панелей.

Щоб отримати умови співпраці та оптові прайси зверніться будь ласка до дистрибютора українських меблів та дверей в Об’єднаних Арабських Еміратах компанії Імпорта телефон +971581412366

importa.sales@gmail.com

United Arab Emirates

Dubai, Churchill tower 404

Як відбувається співпраця
Консультація
і попередня оцінка
Виїзд майстра
на об'єкт
Формування
кошторису
Договір
з гарантією
Виготовлення
та монтаж