Дерев'яні офісні столи Древич - це благородне поєднання металевих ніжок і натуральної дерев'яної стільниці.
Виготовляємо столи в індивідуальних розмірах, кольорах, типах кромки, текстурах стільниці та дизайнах металевої частини.
Відправити запит на індивідуальних прорахунок партій чи дизайнів столів можна тут:
| Стільниця | |
| Колір | Натуральний |
| Кромка | Classic |
| Матеріал стільниці | Деревина |
| Сортність | А/В |
| Вид деревини | Дуб |
| Товщина стільниці | 40мм |
| Розміри стільниці, мм | 1400х590 |
| Покриття стільниці | Масло |
| Висота столу | 810мм |
Офісний дерев'яний стіл
- Бренд: Drevych
- Код продукту: Office-1
- Наявність: На складі
-
9000 грн
| Стільниця | |
| Колір | Натуральний |
| Кромка | Classic |
| Матеріал стільниці | Деревина |
| Сортність | А/В |
| Вид деревини | Дуб |
| Товщина стільниці | 40мм |
| Розміри стільниці, мм | 1400х590 |
| Покриття стільниці | Масло |
| Висота столу | 810мм |





