Дерев’яний стіл виготовлений з дуба вищого сорту, а саме без сучків та перепадів по кольору. Столешня є широколамельною, де для склейки підбираються цільні дошки шириною від 45 мм, а саме по текстурі та кольору, для того, щоб під час склейки отримати неповторний вигляд столу.
Столешню ми покрили напівматовим маслом, щоб зберегти натуральний колір і текстуру дерева.
Стоїть столешня на міцних металевих ніжках, які ми виготовляємо в нашому цеху металоконструкцій. Пофарбована опора в чорний колір, а сама форма нагадує букву А. Така форма ніжок є стійкою і гарантує те, що стіл не буде хитатися.
Дерев'яні столи Древич - це благородне поєднання металевих ніжок і натуральної дерев'яної стільниці.
Виготовляємо столи в індивідуальних розмірах, кольорах, типах крайка, текстурах стільниці та дизайнах металевої частини. Ми завжди готові до цікавих дизайнів, тому звертайтесь.
Деякі столи є в наявності в наших магазинах у Львові та Києві, тому запрошуємо вас, щоб ви оцінили наживо нашу роботу.
Відправити запит на індивідуальних розрахунків розмірів столу чи дизайнів столів можна тут:
| Стільниця | |
| Колір | Натуральний |
| Кромка | Classic |
| Матеріал стільниці | Деревина |
| Сортність | Natur |
| Вид деревини | Дуб |
| Товщина стільниці | 40мм |
| Розміри стільниці, мм | 2400x900 |
| Тип | Цільноламельні |
| Покриття стільниці | Масло |
| Висота столу | 760мм |
| Опора (ноги) | |
| Назва | A_Form |
Дерев’яний стіл Alfa
- Бренд: Drevych
- Код продукту: A-Form Black-11
- Наявність: На складі
-
24800 грн
| Стільниця | |
| Колір | Натуральний |
| Кромка | Classic |
| Матеріал стільниці | Деревина |
| Сортність | Natur |
| Вид деревини | Дуб |
| Товщина стільниці | 40мм |
| Розміри стільниці, мм | 2400x900 |
| Тип | Цільноламельні |
| Покриття стільниці | Масло |
| Висота столу | 760мм |
| Опора (ноги) | |
| Назва | A_Form |









