Великий дубовий стіл для всієї вашої родини. Стіл виготовлений з кількох масивних дощок в класичному скандинавському стилі, тому з легкістю підійде до більшості дизайнів. Стільниця виготовлена шляхом відбору великих цільних, що підбираються по текстурі та кольору, для того, щоб під час склейки отримати неповторний вигляд столу.
Столешня є достатньо великого розміру, тому в маленьку кухню не вміститься, але якщо у вас кухні-студії або велика вітальня, то це хороший вибір.
Покрили ми цю стільницю зносостійким безколірним лаком щоб зберегти натуральний колір та довговічність.
Ніжки форми U пофарбовані білим кольором, всі ніжки ми виробляємо на власному цеху, де там же фарбуємо (4 варіанти фарбування). Форма опори зроблена в сучасному стилі, але в колекції Древич є багато інших ніжок, тому якщо не подобається ця можна вибрати іншу форму.
Бажаєте кинути нам в індивідуальних розмірах на прорахунок або власний дизайн? Якщо так, то заповніть форму нижче.
| Стільниця | |
| Кромка | Натуральна |
| Матеріал стільниці | Деревина |
| Вид деревини | Дуб |
| Товщина стільниці | 36мм |
| Розміри стільниці, мм | 3000х850-945 |
| Покриття стільниці | Лак |
| Висота столу | 760мм |
| Опора (ноги) | |
| Назва | U_Form |
| Розміри профілю, мм | 100х40 |
Великий обідній стіл у вітальню
- Бренд: Drevych
- Код продукту: U-form-70521161013
- Наявність: На складі
-
35025 грн
Доступні параметри
| Стільниця | |
| Кромка | Натуральна |
| Матеріал стільниці | Деревина |
| Вид деревини | Дуб |
| Товщина стільниці | 36мм |
| Розміри стільниці, мм | 3000х850-945 |
| Покриття стільниці | Лак |
| Висота столу | 760мм |
| Опора (ноги) | |
| Назва | U_Form |
| Розміри профілю, мм | 100х40 |










/Kyiv complex/7-11-958x1505.jpg)





