Древич не стоїть на місці, ми завжди знаходимо і застосовуємо у своїх виробах з дерева нові дизайни та технології. Один з прикладів таких робіт можна побачити на цьому столі ручної роботи від наших дизайнерів.
Ви чули про ластівки Хофмана? Під ім'ям Hoffmann відома у всьому світі спеціальна шпонка для з'єднання деталей з деревини і деревних плит. Ця технологія вже як 10 років існує, але більше застосовувалася для будівельних робіт і тільки недавно зробила революцію в з’єднані деталей дерев’яних меблів.
Ластівками ми скріпили два слеби деревини між собою, оскільки дошка мала природні тріщини, так ми не тільки створили неймовірний дизайн а й укріпили стільницю. Сама стільниця виготовлена з горіха, Всі природні нерівності ми заповнили епоксидною смолою та покрили прозорим лаком. Стіл ми поєднали зі склом.
Застосували ластівки ми і для зміцнення горіхових ніжок, так ми отримали унікальний дизайн та відмінні технічні характеристики.
Стіл великих розмірів. де можна розмістити сім'ю з 12 людей.
Замовити такий стіл можна за індивідуальними побажаннями у формі нижче.
| Стільниця | |
| Колір | Натуральний |
| Кромка | Натуральна |
| Матеріал стільниці | Деревина |
| Сортність | Select |
| Вид деревини | Горіх |
| Товщина стільниці | 40мм |
| Розміри стільниці, мм | 3300x1200-950 |
| Тип | 2-3 Parts |
| Покриття стільниці | Олія |
| Висота столу | 760мм |
| Опора (ноги) | |
| Назва | Walnut wood |
Ексклюзивний стіл з горіха
- Бренд: Drevych
- Код продукту: Walnut wood 70521160012
- Наявність: На складі
-
112000 грн
Доступні параметри
| Стільниця | |
| Колір | Натуральний |
| Кромка | Натуральна |
| Матеріал стільниці | Деревина |
| Сортність | Select |
| Вид деревини | Горіх |
| Товщина стільниці | 40мм |
| Розміри стільниці, мм | 3300x1200-950 |
| Тип | 2-3 Parts |
| Покриття стільниці | Олія |
| Висота столу | 760мм |
| Опора (ноги) | |
| Назва | Walnut wood |








/suchasni metalevi balyasy/ лестница с метталическими балясами-958x1505.jpg)




