Стіл дерев'яний Древич з дубовою дерев'яною стільницею товщиною 4 см. Столешня столу виготовлена з вузьких та цільних ламелей дуба шириною 4,5 см. Це справжня деревина дуба з натуральною красою та текстурою дарованою природою.
Опора столу виготовлена з міцного металу в формі Х забезпечує стійкість та міць усієї конструкції столу. Ніжки в сірому кольорі - в стилі Industrial, в колекції є 4 відтінки, тому якщо не подобається даний колір можна обрати інший.
Стіл виконаний в класичному стилі, завдяки чому варіантів де його поставити є безліч, наприклад Ви шукаєте стіл в кухню або обідній стіл у вітальню, стильна стільниця в натуральному кольорі підійде для кожного варіанту.
Столи можна придбати з наявних розмірів або замовити стіл в індивідуальних розмірах, кольорах, типах кромки, текстури стільниці і дизайнах металевої частини.
Древич має свою столярню та цех металоконструкцій, де ми самостійно обробляємо і сушимо дерево, зварюємо і фарбуємо ніжки. Це все показує, що ми можемо гарантувати якість своїх столів.
Обідні столи в готових екземплярах є в наших магазинах в Києві та Львові, тож запрошуємо наживо доторкнутися до справжніх витворів мистецтва з дерева.
| Стільниця | |
| Кромка | Swiss |
| Матеріал стільниці | Деревина |
| Сортність | Select |
| Вид деревини | Дуб |
| Товщина стільниці | 40мм |
| Розміри стільниці, мм | 1810x910 |
| Покриття стільниці | Масло |
| Висота столу | 760мм |
| Опора (ноги) | |
| Назва | X_Form |
| Розміри профілю, мм | 100х40 |
Дубовий стіл обідній X-Form Classic
- Бренд: Drevych
- Код продукту: X-Form Black-7052113254
- Наявність: На складі
-
20525 грн
| Стільниця | |
| Кромка | Swiss |
| Матеріал стільниці | Деревина |
| Сортність | Select |
| Вид деревини | Дуб |
| Товщина стільниці | 40мм |
| Розміри стільниці, мм | 1810x910 |
| Покриття стільниці | Масло |
| Висота столу | 760мм |
| Опора (ноги) | |
| Назва | X_Form |
| Розміри профілю, мм | 100х40 |







/Дизайн без назви-958x1505.jpg)
