Древич виробляє столи на замовлення, тобто розміри вашого столу можуть бути різні - можемо виготовити як маленький стіл на двох людей так і великий дерев’яний стіл для компанії з 12 осіб, як даний стіл.
Разом з дизайнерами ми створи унікальний переговорний стіл в кабінет керівника. Проте такий стіл універсальний і підходить як в столову та вітальню для великих застіль, так і в компанії так і в комерційні приміщення. Крім великих розмірів ми розробили дизайн, який передає всю красу дерева.
Столешня і ніжки зроблені повністю з дерева, де ми по торцях кромки зберегли справжню кору. Стільниця зроблена з 2-4 дошок ясена, де залишилися всі природні текстури, які створила природа. Кромка столешні та ніжок в деяких сторонах є без кори, але більшості кромка вся з кори. Щоб кора не відлущилась ми покрили крайку епоксидною смолою по всьому периметру.
Ніжки зроблені так само як і столешня, всього є 6 частинок по 2 пари ніжок, все це було скріплене металевими кругами для фіксації та міцності ніжок.
Даній стіл є в єдиному великому екземплярі, але можна його замовити в різних розмірах, кольорах, типах дерева та кромки. Запит можна відправити нижче.
| Стільниця | |
| Колір | Натуральний |
| Кромка | Кора |
| Матеріал стільниці | Деревина |
| Сортність | Natur |
| Вид деревини | Ясен |
| Товщина стільниці | 40мм |
| Розміри стільниці, мм | 3450x950-1010 |
| Тип | Цільноламельні |
| Покриття стільниці | Лак |
| Висота столу | 760мм |
| Опора (ноги) | |
| Назва | exclusive wood |
Великий обідній стіл з дерева
- Бренд: Drevych
- Код продукту: exclusive wood 70521162514
- Наявність: На складі
-
40750 грн
Доступні параметри
| Стільниця | |
| Колір | Натуральний |
| Кромка | Кора |
| Матеріал стільниці | Деревина |
| Сортність | Natur |
| Вид деревини | Ясен |
| Товщина стільниці | 40мм |
| Розміри стільниці, мм | 3450x950-1010 |
| Тип | Цільноламельні |
| Покриття стільниці | Лак |
| Висота столу | 760мм |
| Опора (ноги) | |
| Назва | exclusive wood |








/suchasni metalevi balyasy/ лестница с метталическими балясами-958x1505.jpg)




