Сучасний стиль дерев'яного столу Industrial Select Swiss від Древич. Стіл з дерева завжди буде присутній як декор в дизайні інтер’єру, адже Ви не зможете знайти матеріал, який буде кращим ніж дерево. Дерев’яний стіл - це натуральний декор, який є невід'ємним атрибутом будь-якого дизайну. Стіл Industrial зі своїм сміливим дизайном здається, що підійде тільки для сучасного інтер'єру, але це не так. Якщо Ваш дизайн кухні, столової чи вітальні - виконаний в світлих кольорах в стилі модерн, хай-тек,скандинавський, то стіл від Древич ідеально підійде і кардинально іншим стилям інтер’єру таким як Лофт Індастріал чи навіть Хард Індастріал.
Стіл Industrial від Древич - це металеві ніжки сучасного дизайну в поєднання з натуральною дерев’яною стільницею. Колір покриття ніжок Industrial повністю відображає індустріальну текстуру металу не глянцево-чорну, а з справжніми сірими пробілами.Тому колір не однорідно чорний, а справжній темно сірий матовий.
Даний дерев’яний стіл має такі характеристики: розміри стільниці з широких ламелей дуба шириною від 15 сантиметрів, габаритні розміри стільниці 1900*850*40 мм, стільниця пофарбована в коричнево-червоний колір, крайка столу в формі загостреного кута Swiss, але кут є м’який. Swiss- це дуже популярна в Європі класична кромка, яка ще має назву як швейцарська кромка, з зарізаним кутом краю стільниці під 45 градусів. Дві окремі ніжки Sofi пофарбовані в Industrial колір дає ефект істинного металу, також ніжки уже мають м'які закінчення по краях, для того, щоб Ваша підлога не пошкодилася.
Виготовляємо столи в індивідуальних розмірах, кольорах, типах кромки, текстурах стільниці та дизайнах металевої частини.
Відправити запит для індивідуальних прорахунків оптових партій чи одиничних ексклюзивних дизайнів столів можна тут, заповнивши форму нижче.
| Стільниця | |
| Кромка | Swiss |
| Матеріал стільниці | Деревина |
| Сортність | Select |
| Вид деревини | Дуб |
| Товщина стільниці | 40мм |
| Розміри стільниці, мм | 1900x850 |
| Тип | Цільноламельні |
| Покриття стільниці | Лак |
| Висота столу | 760мм |
| Опора (ноги) | |
| Назва | Sofi |
| Розміри профілю, мм | 100x8 |
Стіл з швейцарською кромкою Sofi Industrial
- Бренд: Drevych
- Код продукту: Sofi-10
- Наявність: На складі
-
26825 грн
| Стільниця | |
| Кромка | Swiss |
| Матеріал стільниці | Деревина |
| Сортність | Select |
| Вид деревини | Дуб |
| Товщина стільниці | 40мм |
| Розміри стільниці, мм | 1900x850 |
| Тип | Цільноламельні |
| Покриття стільниці | Лак |
| Висота столу | 760мм |
| Опора (ноги) | |
| Назва | Sofi |
| Розміри профілю, мм | 100x8 |







-958x1505.jpg)
/dubovi_planky_na_stinovi_paneli_drevych.ua-958x1505.jpg)
/Bright wooden stairs/IMG-9acbf43b6b0caa9e4e955b9de73ac370-V_exposure-958x1505.jpg)
/na dachu/IMG_20201129_151233-958x1505.jpg)





