Стіл з корою і металевою ніжкою білого кольору Drevych - це ексклюзивний стіл, який ми виготовили врахувавши індивідуальні побажання замовника.
Розмір стільниці 900*600*40 мм, виготовлена з дуба. Побажання замовника було виготовити стільницю з 2-3 дошок стовбурів дерев, таким чином щоб з одного боку крайки стільниці було збережено кору дуба, а всі інші крайки виготовлено класичними під 90 градусів. Товщина дубової стільниці 40 мм.
Як шаблон ніжки столу обрано барний дизайн опори з металу I-Form, єдине, що було змінено в металевій опорі це колір. Типовий колір для столів в бари чи ресторани чорний, а по побажанню замовника колір ніжка столу була покрита білою фарбою. Січення профільної труби металевої з якої виготовлений цей стіл красень– 60*60мм. Металева ніжка столу також повторює квадратну пластину ніби копіюючи квадратну стільницю.
Модель столу I-Form найчастіше використовується нами для виготовлення столів для закладів HoReCa індивідуально, оптовими та дрібно оптовими партіями.
Древич Україна -столярне виробництво повного циклу з досвідом виробництва індивідуальних та ексклюзивних деревовиробів вже більше 20 років. Наші столи є у всіх обласних центрах України, та в 13 країнах Європи та світу.
Тож якщо Ви бажаєте отримати фахову консультацію або теріновий прорахунок вартості столу пишіть нам натиснувши на кнопку нижче і ми Вас проконсультуємо. Древич - експерт з дерева.
| Стільниця | |
| Колір | BN-103 |
| Кромка | Natur/Classic |
| Матеріал стільниці | Деревина |
| Сортність | А/В |
| Вид деревини | Дуб |
| Товщина стільниці | 40мм |
| Розміри стільниці, мм | 900х600 |
| Покриття стільниці | Масло |
| Висота столу | 760мм |
| Опора (ноги) | |
| Назва | I_Form |
| Розміри профілю, мм | 60х60 |
Стіл з корою і металевою ніжкою білого кольору
- Бренд: Drevych
- Код продукту: I-Form-Black-3
- Наявність: На складі
-
8099 грн
Доступні параметри
| Стільниця | |
| Колір | BN-103 |
| Кромка | Natur/Classic |
| Матеріал стільниці | Деревина |
| Сортність | А/В |
| Вид деревини | Дуб |
| Товщина стільниці | 40мм |
| Розміри стільниці, мм | 900х600 |
| Покриття стільниці | Масло |
| Висота столу | 760мм |
| Опора (ноги) | |
| Назва | I_Form |
| Розміри профілю, мм | 60х60 |





