У вас багато клієнтів, які чекають на свою чергу в приймальні? В цьому випадку для них має місце де вони можуть розміститися диванчик з столом. Оскільки стоячи важко тай якщо принесуть каву не будуть ваші клієнти постійно тримати чашку в руках.
Для полегшення життя вашим клієнтам, ми пропонуємо вам дерев’яний стіл в приймальню. Він не є великих розмірів, але практичний для книг, журналів, які читатиме ваш клієнт та напоїв, які можна буде поставити на нього.
Вибравши наш стіл Ви отримуєте унікальну текстуру дерева, а саме ясеня, яка збереглася на стільниці столу. Стільницю ми виготовили з декількох дощок, де збереглися сучки та текстура дерева. Щоб більше зберегти природну красу дерева ми не обрізали краї столу, а тільки зірвали кору та обписали від сучків. Для гладкості столешню покрили прозорим лаком.
Ніжки столу виготовлені з металу на цеху Древич, апокрасили ми їх в чорний, але в колекції є 4 відтінки, які ви можете вибрати.
Для того, щоб замовити стіл заповніть запит нижче:
| Стільниця | |
| Кромка | Natur |
| Матеріал стільниці | Деревина |
| Сортність | Select |
| Вид деревини | Ясен |
| Товщина стільниці | 40мм |
| Розміри стільниці, мм | 1400x700 |
| Тип | 2-3 part |
| Покриття стільниці | Лак |
| Висота столу | 760мм |
| Опора (ноги) | |
| Назва | A_Form |
Стіл в приймальню
- Бренд: Drevych
- Код продукту: A-Form Black-21
- Наявність: На складі
-
15050 грн
| Стільниця | |
| Кромка | Natur |
| Матеріал стільниці | Деревина |
| Сортність | Select |
| Вид деревини | Ясен |
| Товщина стільниці | 40мм |
| Розміри стільниці, мм | 1400x700 |
| Тип | 2-3 part |
| Покриття стільниці | Лак |
| Висота столу | 760мм |
| Опора (ноги) | |
| Назва | A_Form |










