Сходи та столярні вироби

Доставка та оплата

Доставка та оплата


Компанія Древич здійснює доставку товару по Львову, Києву та Львівській та Київській області власним автотранспортом тільки при замовленні монтажу товарів монтажними бригадами ТзОВ Древич Україна.


В решті випадків Замовник має можливість скористатися наступними видами доставки:


Самозабір:

з шоуруму м.Львів, вул.Шевченка 120

Також у Вас є можливість замовити доставку деревовиробів Древич по всій території України перевізником Нова Пошта за тарифами перевізника.


Можлива доставка у будь-яке відділення Нової Пошти або кур’єром до дверей отримувача. Будь ласка, формуючи замовлення не забувайте детально вказувати Прізвище ім’я отримувача, місто Номер відділення Нової пошти та контактний номер отримувача. Просимо врахувати обмеження відділень Нової пошти по вазі вантажу.


Також можлива кур’єрська адресна доставка вантажу кур'єром Нової пошти до дверей отримувача. За тарифами перевізника.


Увага! Древич радить ретельно перевіряти замовлення при отриманні!

У разі виявлення некомплекту або пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар і відмовитися від його отримання, склавши акт (претензію) у відділенні Нової Пошти.

Ми не можемо гарантувати вирішення спірних ситуацій з товаром на вашу користь, якщо товар не був перевірений при отриманні.

Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень і комплектацію, наявність усіх одиниць товару при отриманні замовлення.

Доставка здійснюється тільки після оплати замовленого товару Замовником. Відправка з наложеним платежом чи післяплатою не надається.

Оплата товару здійснюється через форму Liqpay на сайті, за допомогою оплати карткою або на розрахунковий рахунок юридичної особи тільки в національній валюті України.

Форма та розмір авансового платежу або передоплати залежить від обраної товарної групи.

Повна передоплата товарів з підкатегорій:

Блокноти, іграшки, кафе та ресторани, брендування, еко упаковка

Передоплата 70% від суми замовлення на всі товари категорій:

Сходи, двері, стінові панелі, столи, меблі, підлога, освітлення

Кінцевий розрахунок 30% відбувається під час відвантаження або монтажу замовленого товару з підписанням всіх необхідних документів.


Дякуємо,що Ви з нами!

Древич - творцям майбутнього.Як відбувається співпраця
Консультація
і попередня оцінка
Виїзд майстра
на об'єкт
Формування
кошторису
Договір
з гарантією
Виготовлення
та монтаж